Na Kontaktoni

Per porosi ose per me shume informacion, na kontaktoni.

Stafi do t’ju pergjigjet ne kohe te shpejte dhe me perkushtim.

Adresa

Rruga Ferit Xhajko, Tirane

Tel / WhatsApp

Ju Mirepresim!

Jeni te mirepritur ne dyqanin tone, Anabela Flowers, Rruga Ferita Xhajko, Tirane.

Gjithashtu ju mund te porosisni online dhe porosia vjen tek ju, kudo qe ndodheni ne Tirane.

Open chat
Porosit online ne WhatsApp
Scan the code
Pershendetje. Jemi Online.