Anabela Flowers!

đŸŒčBuqeta Lulesh NatyraleđŸŒč

Anabela Flowers

ËshtĂ« dyqani ynĂ« online i luleve nĂ« TiranĂ«. Si staf jemi tĂ« njohur dhe tĂ« vlerĂ«suar pĂ«r cilĂ«sinĂ« e luleve tĂ« blera çdo ditĂ«, tĂ« paketuara nĂ« mĂ«nyrĂ« elegante nĂ« buqeta me lule tĂ« freskĂ«ta, nĂ« kompozimet e luleve, nĂ« dekorimet dhe kompozimet me lule pĂ«r dasma, evente, vendndodhje. NĂ« dyqanin online ju do tĂ« gjeni gjithashtu bimĂ« lulesh dhe bimĂ« tĂ« gjelbra apartamentesh.

  Ne bejme lloje te ndryshme dhuratash si:

  • Buqete lulesh
  • Buqete zarf
  • Kompozim lulesh me tollumbace
  • Kompozim ne shporte
  • Kompozim ne zarf
  • Etj…

  Sherbim Taxi Kudo ne Tirane!

  Marrim porosi nga jashte Shqiperise!

  Vipat besojne tek ne!

  Specialitet ne kompozimin e buqetave te luleve. Buqeta lulesh sipas kerkeses tuaj. Kompozime unike, te dekoruara ne detaje.

  Open chat
  Porosit online ne WhatsApp
  Scan the code
  Pershendetje. Jemi Online.